Zvonuri / informatii neconfirmate privind introducerea unor noi canale TV la RCS-RDS/Telekom/UPC/Orange/Focus Sat/Akta
Aici vom discuta despre zvonuri si informatii neconfirmate despre introducerea unor noi canale TV la operatorii de telecomunicatii care ofera atat servicii terestre (prin cablu) cat si prin satelit (DTH).
Principalii operatori de televiziune din Romania la care ne putem abona sunt: Telekom OROC, RCS & RDS DigiTV, Next Gen, UPC Vodafone, Orange, Focus Sat, Akta, Freesat, INES insa exista si alti operatori mai mici si firme de cartier care ofera servicii de cablu TV/DTH.
De asemenea, tot aici putem discuta si despre zvonuri privind introducerea de posturi noi online (Digi Online, Telekom TV, Horizon GO Vodafone TV, SeeNow, Orange TV GO, Sweet TV, Megogo, Ines Live TV, Focus Sat Live TV, Voyo, Antena Play, FilmBox).
Foarte multe informatii despre posturile TV nu sunt anuntate de catre operatorii de televiziune si ajung mai greu la noi, abonatii TV, insa aici putem discuta despre orice detaliu privind aceste informatii neconfirmate.
Update 31.07.2018: S-au adeverit zvonurile privind introducerea in grila RCS – RDS cablu a programelor Happy Channel HD si ZU TV HD. Zvonurile erau si despre introducerea posturilor Look TV HD, Look Plus HD, Epic Drama HD, Cinemax 2 HD si Discovery HD. Vedea daca in urmatoarele saptamani/luni se vor realiza si aceste modificari asupra grilei RCS – RDS.
Zvonuri / informatii neconfirmate privind introducerea unor noi canale TV la RCS-RDS/Telekom/UPC/Orange/Focus Sat/Akta
Update 09.08.2018: Exista zvonuri ca incepand cu luna septembrie Telekom va face noi modificari ale grilei de programe. La cateva luni dupa ce acestia au scos din grila de programe 11 posturi TV, apar zvonuri ca acestia ar face din nou astfel de modificari.
Update 09.08.2018: Am primit informatii de la abonatii RCS – RDS ca exista zvonuri privind introducerea programului Epic Drama HD in grila de cablu digital Digi. Dupa ce programul Epic Drama HD a fost introdus in grila Digi TV satelit ne-am asteptat sa intre si pe cablu insa momentan acest lucru nu s-a concretizat. In urma ultimelor teste (teste care au vizat si introducerea in grila pentru foarte putin timp a postului TRT 4K) se spunea ca acestia ar testa si introducerea Epic Drama HD in grila Digi cablu. Vedem daca se va concretiza ceva in acest sens.
Update 18.08.2018: Pentru ca LOOK TV si LOOK PLUS transmit UCL si EUL aceste posturi tv vor fi lasate la liber la Orange TV cablu si DTH, intre perioada 21 august si 5 octombrie, urmand ca de la acea data sa se codeze si sa fie introduse cele 2 posturi intr-un pachet numit pachetul „Look”. Pretul pachetului va fi de 0,60 euro. Abonatii vor primi instiintare in scris cu factura sau pe STB pe TV; Desi mai mult ca sigur aceste zvonuri se vor concretiza, momentan lasam aceasta informatie la zvonuri; Multumim colegului Bebe pentru informatii.
Zvonuri / informatii neconfirmate privind introducerea unor noi canale TV la RCS-RDS/Telekom/UPC/Orange/Focus Sat/Akta
Update 29.08.2018: Conform ultimelor zvonuri, in grila Telekom nu intra si nici nu ies alte posturi in luna septembrie, chiar daca s-au facut teste pe Film Now, se pare ca nici acest program nu ar intra in grila.
Update 09.12.2018: In grila Digi ar urma sa intre programele Discovery Science, Discovery World, Investigation Discovery si Animal Planet, toate la calitate SD, undeva la finalul lunii decembrie. Ramane de vazut ce pachet suplimentar o sa fie si la ce pret, vom reveni cu informatii; Multumim colegului Bebe pentru informatii;
Update 21.12.2019: Posturile Discovery si Eurosport ar putea iesi din grila de programe Telekom daca negocierile pentru un nou contract nu s-ar finaliza cu succes pana la finalul acestei luni;
De asemenea, puteti oferi fara probleme sursa de unde aveti aceste informatii.
Fiind un articol destinat zvonurilor, oricine isi poate spune parerea cat timp se face intr-un mod civilizat. Informatiile discutate in sectiunea de comentarii a acestui articol nu reprezinta pozitia oficiala Media-Max.ro si sunt doar zvonuri.
Update 20.06.2020: Nu sunt permise comentariile care sustin o actiune sigura fara a se oferi o sursa; Se poate discuta in continuare despre zvonuri sau informatii neconfirmate insa fara sa se confirme ca fiind ceva ce se va intampla sigur;








Digi când va renegocia contractul cu Super ONE ?
Postul Super One nu va renegocia niciodata contractul cu Digi pentru ca din cate stiu Digi detine actiuni printr-o firma din Ungaria.
😯
Brazzers hd vre-o șansă să între la digi?
Nu cred.
Nu ma intereseaza programe noi, vreau grila hd, rearanjata, scoase dublurile sd si poate un program mai bun pentru adulti, asta super one este un gunoi scarbos!
Se va rearanja grila in curand. Rabdare.
ar fi foarte bine în loc de Super one să fi Brazzers TV Europe HD
Sunt nasoale filmele brazzers. Mai bun e Super One. Are filme Ddf, Jacquie et Michel și multe filme cu artiste europene din Cehia, Rusia și alte țări.
Chiar asa digi când a cumpărat akta tv a zis ca programele care erau pe akta vor fi la digi iar la programele care sunt pe digi vor fi la akta dar nu sa întâmplat nimic din ce a spus patronii celor doua firme de cablu
Au spus ca se va negocia cu posturile respective pentru a le introduce in extra pachete. Pentru moment s-a reusit negocierea doar cu Arcadia tv. Poate in viitor vor reusi si cu alte canale care erau in grila Akta.
Nu au intrat canale noi în grilă nici când au cumpărat Akta, ce să te mai aștepți la canale noi la renegociere de contract…
La renegocierea dintre Digi si Discovery de acum 3 ani nu au intrat canale noi HGTV si Eurosport 4K? La fel si in cazul AMC. Asa ca ce spui nu se aplica. Cand au cumparat AKTA au spus ca se negociaza cu posturile tv pentru a le introduce in extra pachete. Insa multi furnizori de canale tv vor in baza nu in extra pachete.
Dacă furnizori își doresc să intre în pachetul de bază să mai lase din preț.Pana acum se vede că nu vor să intre în bază altfel erau.Nu-i înțeleg pe unii furnizori de ce se încăpățânează să mai lase din pret.La 5 milioane de abonați tot iese ceva.Mai bine iei ceva decât nimic.
Sunt furnizori care au lasat din pret si au intrat in baza : posturile Viasat si BBC sunt doar cateva exemple.
Zău, și câte canale de la Akta au întrat? Doar 1 Arcadia. Atunci se zicea că o să între nu știu câte canale. A întrat doar un canal și ăla vai de steaua lui…
Repet Digi nu a promis ca va introduce canale din grila Akta. Ci ca se va negocia cu fiecare canal in parte si daca canalele vor dori vor intra in extra pachete
Chiar sunt curios dacă noile contracte o să aducă posturi noi. La acest capitol, Digi stăm cam rău. Grila de programe, ar trebui să fie îmbunătățită și nu mă refer aici la un canal anume,ci ar cam trebui mai multe.
Sper că vom rămâne cu buza umflată după semnarea contractelor noi deși asta e părerea mea și așa se va întâmpla .
De curiozitate, posturi gen Investigations Discovery,Animal Planet de la Discovery nu au cereri pentru a fii introduse? Sau C&I de la History? Un furnizor ce se pretinde lider în România ,părerea mea este că ar trebui să aibe în grila sa,posturi de genul.
Cât despre alte canale gen Film Box,Love Nature,șansele sunt de domeniul SF.
Hai să auzim de bine și un 2022,plin de sănătate și clipe minunate tuturor!
PS:Chiar aș vrea anul viitor pe vremea asta,să văd un documentar pe Animal Planet fie și SD😃
Vise,tată,vise.La Vodafone,îl vezi documentarul și HD.
La Digi,aștepți până în Decembrie 20…
Tu habar nu ai ce documentare sunt pe digi animal world. E cu 10 clase peste animale planet.
Ce tot bateți câmpii cu rateurile alea de animal planet, id și c&i. Costa și bani mulți sunt și proaste calitativ
Zvon: Cei de la Fanatik au spus că Antena Stars iau în calcul pentru a scoate din grila sa emisiuni precum Star Matinal. Angajații precum Nasrin și Dima (ex-LaLa Band) sunt liberi de contract.
Se lansează un nou post TV în Călărași: Canal Sud TV.
Bogdan Muzgoci (ex-Realitatea Plus) a plecat înapoi în Călărași pentru a fi manager de proiect la Canal Sud TV. A primit licență de la CNA luna asta.
Exact. Iar potrivit estimării lui Bogdan Muzgovici emisia ar putea începe pe 1 martie anul viitor. De asemenea conform Pagina de Media compania deţinătoare a achiziţionat canalul Radio Voces Campi care va fi relansat pe 31 ianuarie anul viitor.
In Maramures nu a intrat niciun post local ar trebui să intre TV SIGHET NORD VEST TV
Bună ziua când intră regionale pe digital în Piatra Neamț?
Vom anunta. Si in Piatra Neamt este aceeasi situatie ca in judetul Gorj.
În Dâmbovița există. În Dâmbovița nu există televiziuni locale, ci doar regionale.
Și aș adăuga că și în Mehedinți nu au fost încă introduse regionale pe digital.
Mai sunt cateva judete in care nu s-au facut headuri locale.
Emisiunea lui Călinescu de pe Prima se poate vedea si in reluare si pe ProfitNews
Deja este difuzată în reluare din octombrie. Probabil în programul special de Crăciun.
Gorila, tinerii prăfuiți pe care îi vor înlocui pe cei care vor pleca de la Digi 24 sunt cei de la Școala de media?
Și va ieși Digi 24 din lista must-carry?
Nu va iesi din must carry.
Deci B1 TV ar putea ieși din must carry.
Din cauza ca nu s-au mai tinut sedinte CNA nicio televiziune nu a depus nicio instintare despre intentiile lor de iesire din lista must carry, aici fac referire la Medika tv ( ce apartine de Clever Media) si B1 tv. Eu asa stiam ca B1 tv ar dori sa iasa din must carry.
Mai vedem în ianuarie 2022.
Da sunt din scoala lor de media.
Mirel Digi 24 rămâne cel mai serios de știri fără manusti, Karina.. cosciugr filmate la înmormântări.. sa îl compari pe Prelipceanu cu Dan Diaconescu dovedește cât de mult te uiți la alte mizerii media gen România TV…Digi Sport 5 se va lansa în august…ca baga filme Digi 24 face asta de f mult timp..asa ca lipsa ta de observație nu are acoperire cu cele spuse aici..la Digi mai întra Smart TV dar Digi nu se va grăbi…din ce am auzit de la o tipa se lucrează la o rearajare a grilei știe pt ca vor apărea flyere cu posturile pt cei care vin în punctele Digi știi format hârtie dar și asta durează f mult…Șanse în 2022: Rock TV HD , Magic TV HD, Epic Drama HD, TLC HD…posturi noi de la Discovery slabe șanse spre zero…Digi Sport 5 SD si HD…cam atât pe prima parte a anului 2022
Contractul cu Discovery va fi prelungit la finele anului 2022 nu la inceputul anului. Primul contract ce expira la inceputul anului 2022 este cel cu posturile Pro (martie 2022), dupa urmeaza disney incluzand aici si posturile NG, contractul cu Viacom prin vara si la sfarsiul anului contractele cu AMC si Discovery .
Poate Prelipceanu își va face partid, va candida la europarlamentare, prezidențiale și parlamentare.
Gorilă cum mai merg negocierile dintre trustul Pro și Digi?
Negocierile sunt oprite in acest moment. Ele se vor relua in luna ianuarie. Asa cum am mai scris la prima tatonare dintre cele 2 companii nici o companie nu pare sa cedeze ambele se tin tare si si-au impus conditiile lor . Adica Pro tv cera sa intre cele 2 posturi Pro Gold HD si Pro Cinema HD in grila si digi sa plateasca mai mult . Iar Digi cere sa primeasca acelas bonus ca in anii trecuti vara sa fie nevoiti sa mareasca pretul abonamentului de baza cu 2-3 lei. Nu exista cale de mijloc asa cum a spus Domnul Corneliu intr-un comentariu ,ca posturile Pro vor ramane asa in grila Digi adica fara cele 2 HD-uri.
Dar smart TV când intra la RDS ca mai sunt doar 2 zile din anul ăsta
Pana pe 15 ianuarie va intra in grila Digi. Se vor reaseza si posturile in grila. Rabdare.
Se **** pe ei să mute 2-3 canale în grila.De regionale/locale în gorj ce ai mai aflat?Incompetenți.
Veti ramane printre ultimele judete in care vor intra posturi locale/ regionale. Se lucreaza la introducerea canalelor regionale in Gorj.
Ms pt .răspuns. Deci o să intre dar mai durează câțiva ani la cât sunt de incompetenți. Scuze limbajul colorat dar sunt cam sătul de ăștia.La vară oricum expiră din nou contractul cu ei și poate până atunci termină orange cu rețeaua.
Nu cativa ani, ci cateva luni. Se lucreaza la crearea headului local.
Nu cred că mai intră Smart tv anul acesta
ar fi urât fără PRO Gold HD , PRO CINEMA HD în grilă
Vom vedea ce va fi.
Ai si ce vedea pe acele canale… Conținut mai tare ca pe Hbo. Bleah.
Cristi de ce te iei după Soby ca Digi 24 iese din grila ?? și dacă iese îl ai în grila la Digi..surprize la Dihi multe meciuri în 4 k..premier league și digi sport 5
Iată situația postului Digi 24:
1. Postul s-ar putea să iasă din lista must-carry 2022, fiind disponibil doar exclusiv la RCS & RDS împreună cu Digi FM și Digi 24 FM care rămân exclusive la RCS & RDS.
2. De 2-3 săptămâni, am văzut doar tineri prăfuiți, în care mai mulți sunt aduși de la posturi locale și mass-media locală unde au lucrat ei.
3. Din echipa actuală rămân doar Prelipceanu, Pândaru, Negruțiu, CTP și Mândruță. În rest, tineri prăfuiți.
4. Audiența a scăzut de ceva vreme, din cauza la plecări multe, emisiuni scoase de pe post și a început să dea știri reluate 24 din 24 de ore tot de 2-3 săptămâni.
5. B1 TV nu va ieși din lista must-carry 2022. Poate în curând, B1 TV HD va intra și la Vodafone, și la Telekom cu Nextgen dacă vor mai exista.
6. Patronul postului B1 TV, Sorin Oancea, va deveni acționar la firma care deține Digi 24, Digi FM și Digi 24 FM pentru a lua nume din echipa lui cu care vor pleca de la Digi 24 la B1 TV.
7. Dacă va ieși din lista must-carry, începe declinul Digi 24. Audiență scăzută, plecări multe, multe emisiuni scoase din grilă și știri reluate 24 din 24 de ore. Am impresia că nu prea se mai uită nimeni la Digi 24 din afara la emisiunile realizate de Prelipceanu, Pândaru și Negruțiu, cu CTP și Mândruță (pe care îl auzim și pe el la Digi FM) ca invitați.
Meriți o pauză, nu e așa?
Și ce îți spune asta? Faptul ca pleacă mulți de la digi 24?Îți spun eu. Se pregătesc să schimbe canalul în generalist, digi one. Câteva filme seriale, vreo 3 buletine de știri. Șanse 10 % să fie așa. Mai ieftin ieși difuzând filme și seriale decât filmări știri, plăți reporteri și prezentatori. Digi 24 dacă auzi ia aminte, poate citești știrile pe aici.
De unde știi tu că Digi 24 devine Digi One? Ai vorbit cu directorul de vânzări cumva?
Asta e părerea mea dacă vrei să știi tu.
Din comentariul tău, unde spuneai că audiență scăzută, plecări multe. Altă chestia, mi-a venit acum. Dar dacă transformă digi 24 în digi sport 5,si nu trebuie sa mai înființeze alt canal. Știm cu toții că trebuie ceva bani să înființeze un canal. Eu cred că digi 24 se transformă în alt canal. Ar fi 10%șanse.Poate nu e așa, dar dacă e cum spun eu?
Poate Digi 24 va deveni un fel de OTV în curând.
Oricum Prelipceanu e un fel de Dan Diaconescu, iar emisiunea lui, Jurnalul de seară, e un fel de Dan Diaconescu Direct.
Nu se va schimba nimic la Digi 24, va ramane post de stiri. Plecarile vor fi inlocuite cu elevii Scolii de Media facuta de cei de la Digi.
La asta m-am referit eu.
Tinerii prăfuiți sunt aduși de la Școala de media.
Domnu asta nu știe nimic când am zis ca întra 5 canale pzn la Crăciun zicea pe aici ca nui adev dar dați pace sa vb ca și asa vb prosti
de-asta oamenii nu se mai uită Fosta şefă a secţiei politic de la Antena 3 preia conducerea editorială a site-ului Digi24.ro
Cine?
Ionuț ușor cu „surprizele”…la negociere de contract nu prea baga nimic..o sa vezi cu posturile Pro ..șanse mici are Epic Drama Hd…și Magic TV și Rock TV dar nu cred ca acum dar nu sunt întrări ci doar variante HD ale posturilor existente..noutăți nu prea la Digi
Toate posturile Stingray de muzica dacă ai aplicația Rakuten sunt gratis..la categoria Free..înșivă Travel XP…și mie alte posturi de documentare..le găsiți la categoria channels Free.. pe televizoare smart..Smart TV nu întra anul asta..oricum nu emite nimic..ai Aleph News inseamna ca ai Aleph Business și Smart TV…emit același lucru…a observat cineva calitatea posturilor Realitatea Sportiva și Star în ce hal se vad la Digi cică HD.. este mai rău ca Atomic..Doamne…bine ca a intrat B1 HD și Arcadia HD…art TV la anul și lista must carry și cam atât pana la vara
Bună ziua Smart tv va intra anul acesta sau în 2022?
Anul asta
Anul acesta nu cred ca va mai întra smart tv din cauza ca mai sunt 3 zile
Te intereseaza Capatana 3
Jerry nu jigni
Omule nu jignesc daca am zis catre Vlad te intereseaza capatana 3 nu e o jignire
Stingray nu bine voieste sa emita si in hd nu numa in 4k ca nu toti au televizoare 4k
Unde ai gasit stringray 4K???
Am vazut pe topicul albastru
Aici pe site am vazut
La Orange Digital ar urma să intre National Geographic HD, National Geographic Wild HD și Nat Geo People. Toate vor intra în grila digitală pe fibra optică.
Și la Digi se va renegocia contractul cu NGC, așa că și NG People are șanse să intre de la anul.
Vom vedea noutățile după 15.01, după ce se reorganizează Digi. Plus multe alte surprize.
Sursa (pentru ”multe” alte surprize) ???
1. Smart tv
2. Must Carry
3. Alte renegocieri.
4. Out SD/in HD acolo unde este necesar ( paprika, filmcafe in pool-position).
După 15.01 treptat vor apărea noutăți.
Ionut Respect maxim. Tot ce ai scris aici in acest comentariu este adevarat. Renegocieri de contracte si altele.
Cred ca la fraza multe alte surprize Ionut s-a referit ca la renegocieri de contracte cu furnizorii de canale sunt sanse sa intre si alte canale sau variante hd ale unor canale ce acum sunt doar in sd.
Însă totul depinde de Digi.
Ne dorim in 2022 posturi premium, însă sincer cu excepția Filmnow, HBO, Focus Sat tv(canal tv),AMC și Tv 1000 restul nu sunt WoW.
Wow va fi atunci când ajunge in Ro: Discovery+, iar pe cablu va putea fi oferit Discovery 4k.
La anul singurul plus va fi Premier L. pe Digi4k.
Focus sat tv nu va intra la digi.
Corect Focus Sat tv este un post foarte bun de filme europene din ce am văzut, singura șansă să-l putem vedea este : redenumit și licență must-carry….sau online (stream).
Ne umplu ăștia de surprize.Vax
cam da. ai dreptate :))))
ShowTV , Star TV când va fi pe Digital pe Digi în griala Națională
Niciodată.
Mutate în Constanța, poate ai vreo șansă
Aceste posturi sunt posturi considerate regionale asa cum sunt cele in limba maghiara. Adica nu vor intra in grila nationala.
Star tv e un post indian cumva?
Post local
Este din Turcia.
Era prin anii 90 un post indian Star TV era în rețeaua bluetelecom (cony sat). L-am avut mulți ani în grila, dădea filme indiene clasice și comedy. Nu era tradus în romana. Nu știu dacă mai emite
Zvon: Medika TV și Digi 24 iese din lista must-carry 2022.
B1 TV nu va ieși din lista must-carry 2022.
dacă este așa însemnă că Digi 24 va fi redenumit că nume casă rămână la alți operatori
Nu cred așa. Dacă va iese din lista must-carry, va rămâne doar la RCS & RDS până să se închidă. Așa și Digi FM, și Digi 24 FM.
e sanse ca azisa intre smart tv la digi
Nu cred
dar pana la sfarsitul anului dl vlad e vreo sansa
Star TV când va fi pe Digital pe Digi ?
Este pe digital
Exact însă doar în Dobrogea.
Domn Gorila stiu ca nu are treaba cu topic d9ar ca am o intrebare. Ma suna cei de la Digi ca vin sa imbunatateasca semnalul tv. Ma trezesc cu o cutiuta deasupra usii de intrare in interior. Iti spun drept oare ce poate sa fie acea cutiuta ca nu ma pricep si ii langa panoul electric. Iti spun drept a imbunatit semnalul pentru HD acum nivelul semnalului este 82% pe HD si 76 SD si foarte bine merge televizorul
Poate au pus un amplificator de semnal. Normal ar trebui sa ai peste 95% pentru o calitate cat mai buna a imaginii.
Acum antenele HD nu merg deloc
Cum pot sa vad daca este trasa fibra optica
Oare cand o sa se renunte la variantele sd care au si HD. Oare rămâne valabil la inceputul anului cand se reorganizeaza lista de canale
Eu unul sunt satul de posturile la varianta SD
Chiar nu ai alta treaba de Craciun?
ar fi foarte bine
dar cand o sa dispara grila analogica de pe cablul deci cand osa dispara grila analogica ne gandim si iesirea variantelor sdde pe cablu dar varianta sd de pe parabolica deci m ai e mult timp pana osa se rezolve aceste probleme cesa mai vb despre tansmisia 8k 19 k nici nuavem tv nu avem canale ati urez craciun ferivcit si un an nou cu bucurii
Când or sa retragă din piață decodoare SD, atunci o sa înlăture SDurile
Sa le inlature
Despre semnalul DIGI:
1.Toate frecvențele merg dar 394 și 402 e 99 cu 60-62 sau 63
2.A picat acum vreo două săptămâni lumina de la siguranța casei și poate din acest motiv nu am semnal
3.Nu știu dacă și la vecini e așa
Am rezolvat
1.Miscă Amplificatorul
2.Scoate și bagă la loc cablurile din ONT și de la amplificator
3.Aștepți vreo 8 ore și revine la normal dar înainte ai vreo 99 cu 80 cam așa dar acum e bine
4.Era cand a picat lumina a căzut și semnalul la tv dar netul mergea bine dar și acuma
ce sanseare in viitor look sport2 sa intre la digi daca oringi preia telkomul posturile telkom sportcei care au eth telekom vor vedea dth oringi sevor numii oringi sport cand seva intampla preluarea oringi ddda telekomului cei care audth telecom vor vedea dth oringi
Cel care strică atmosfera pe aici nu ne trebuie astfel de individ, chiar pentru el (Corneliu) aceste zile nu semnifica nimic, numai cu jigniri, acesta e nivelul lui, măcar de Crăciun să fim mai buni, 🙏😇
Oficial: Conform unui promo difuzat azi pe Antena 1, Antena Group (deținătorul canalului menționat) a achiziționat formatul Dancing of Ice (Dansează pe gheață). Așteptăm articolul oficial.
Băieți întra toate posturile care spune domnul Gorila..el este patronul Digi, Vodafone și are multe de spus de Telekom și Orange ..scrie vreo 2 cărți…ce stii domnule Gorila atât de mult de Telekom și Orange??…Doamne Iarta-ma….mai băieți luati-va informațiile de pe site ul CNA, soft….😉
..și hd..😉.domnul Gorila a avut Smart TV la Digi pana în Crăciun.. doar el îl prindea…ala cu Animal Planet mai este pe aici??…boss vrei Animal Planet baga Vodafone…băieți lăsați visele…o fi site de zvonuri dar nu de vise
..Gorila întra Digi Sport 5 fie ca vrei tu fie ca nu..sa rămână scris aici..vb in august..chiar iulie…
Incepi sa ma iriti, fie lasi ceva constructiv aici si ai discutii civilizate fara misto-uri, ori nu mai lasi deloc comentarii. Nu te-a obligat nimeni sa scrii/citesti aici iar pentru tine este evident ca e un chin sa faci asta. Periodic incepi cu mistouri iar ulterior incepi sa injuri, iar dupa iti ceri scuze, sa nu crezi ca am uitat si ca nu ti-am vazut toate comentariile. Du-te acolo unde te simti bine daca ceea ce citesti aici iti provoaca stres. Sanatate!
Corneliu asta chiar nu poate fi blocat? Nu aduce nicio informatie noua, isi bate joc de moderatori, ii ia peste picior pe ei si pe ceilalti useri. Ar trebui trimis sa „cânte la altă masă”…
Dacă se duce pe forumul albastru își ia niste sfinți pe acolo.
Bună seara se aude că din 27 decembrie până pe 29 decembrie intră Smart tv HD la Digi
Este adevărat??
Oare Romania TV cand va trece la HD
Cand se va intoarce patronul lor in tara. Adica nici o data. 🙂
Ar trebui sa ii fie rusine patronului. Va trece si Realitatea Plus la HD si doar România TV ramane SD eu din pic de rusine as lua echipamente HD ieftine daca nu au bani
SA NU UIT DIGI SPORT 5 INTRA LA VARA
posturi la DIGI nu mai intra..in fata CNA-ului DIGI a baga B1 HD in locul SmartTv HD din cauza amenzii luate..nu va luati dupa domnul Gorila…Smart Tv intra cand intra in lista musta carry si se va lansa la DIGI Digi Sport 5 SD si HD in vara…nu stiu de ce toata lumea de aici da ,,cezare,, ,,domnului,, stie ,,tot,, Gorila..sunt multi care stiu ce se intampla la DIGI..apropo nu iese BBc-urile…sunt sanse Atomic HD in ianuarie la DIGI…sanse f mici Smart Tv HD..DACA NU INTRA SMART TV HD in ianuarie intra cand intra lista must carry…posturi premium nu intra..DIGI SEMNEAZA CU PRO…ori ramane in grila asa cum este ori intra pro gold HD SI pro cinema gold hd dar de iesit pro tv sau posturile pro nu ies..GARANTAT…domnule Gorila sa ramana scris aici 25 dec nu ies posturile PRO DE LA DIGI
Te contrazici singur si in acest comentariu. Prima data zici ca Smart tv intra la Digi cand va intra in must carry. Dupa in acelasi mesaj mai jos scrii ca daca Smart tv nu intra in ianuarie va intra cand va intra in must carry. Citeste-ti comentariul din nou. Pana pe 20 decembrie m-ai contrazis, ca nu va intra nici un canal tv . Si uite ca au intrat. Mai multe nu zic. Cei care iti vor citi comentariul acesta isi vor da seama ce om esti. Gica, contra. 🙂 Craciun Fericit!
Ti-am zis ca o sa vii de craciun cu aceleasi prostii,ca sa vezi ce fel de om esti si fix asta ai facut.nici macar nu te cunosc si deja stiu ce vei face.cum e sa fii atat de lipsit de ocupatie incat sa iti arati frustratile si in ziua de craciun?ca e sarbatoare, craciun sau revelion, zi sau noapte,soare sau inorat,corneliu e aici sa ceara socoteala.😅😅😅
Fiecare cu păsărici lui
Crăciun fericit
Craciun Fericit!!
Crăciun fericit si Sărbători fericite!!
Craciun Fericit!!
Crăciun fericit.
Craciun Fericit!!
Crăciun fericit!
Craciun Fericit!!
Crăciun fericit și multă sănătate.
Craciun fericit!!
CRACIUN FERICIT !
Craciun fericit!!
Crăciun fericit!
Craciun fericit!!
Crăciun fericit!!!
Craciun Fericit!!
Bună seara a intrat Smart tv HD?
dl vlad dupa15 ianuarie craciun fericit
Nu
Nu.
Sarbatori Fericite !!!
Craciun fericit tuturor si plin de realizari !!!
Sarbatori Fericite!! Craciun Fericit!!
stu sigur de DIGI Sport 5 de la o angajata DIGI..DAR NU ACUM…apare in vara
Un Crăciun Fericit și plin de realizări.Respect și stima!!!!
Sarbatori fericite!
Numai bine!
Realitatea Star și Realitatea Sportivă nu sunt și la alții Operatori decât la Digi Cablu nu înțeleg.
dl anonim o sa intre si la ceilalti operatori la anul ca sunt programe maschery va doresc si dv craciun fericit
Bubu digi sport nu face fata cu 4 posturi de sport la tot ce are acum…intra sigur digi sport 5…
nu este exclus sa apara si digi sport6 dl corneliu poate osa ia si alte camionate care look leda olanda cehia turcia scotia va urez craciun fericit
Au intrat in sfârșit si in Timiș posturile care trebuia să intr de luni, una peste alta imi place că e Atomic tv nostalgia muzici care am crescut!! Sărbători fericite tuturor!!